Harry Kane nedávno promluvil o tom, že pokusy Judea Bellinghama odvrátit jeho pozornost při rozhodující penaltě v semifinále Ligy mistrů UEFA nevyšly. Kane skóroval za Bayern Mnichov a zvýšil na 2:1, přestože se ho Bellingham snažil vyvést z míry tím, že mu něco šeptal, když se chystal střílet. Zápas s Realem Madrid skončil remízou 2:2 a sliboval napínavé druhé utkání.

Kde to všechno začalo?

Po zápase Kane v rozhovoru s Julesem Breachem z TNT Sports s úsměvem řekl, že si Bellinghamových slov nevšímal.

„Úplně jsem ho neslyšel – všiml jsem si, že si něco šušká. Budu se ho muset později zeptat,“ zmínil Kane.

Když jsem připraven střílet, jsem plně ve své zóně. Nejspíš se mě snažil rozptýlit, ale naštěstí mě to neovlivnilo.

Kaneova penalta přispěla k elektrizujícímu večeru, ačkoli Vinicius Junior z Realu Madrid nakonec z vlastní penalty srovnal skóre a udržel vyrovnaný stav série. Kaneův gól byl jeho 43. ve 43 vystoupeních za Bayern v této sezoně, kam přestoupil loni v létě z Tottenhamu.

Byla to pro něj produktivní sezóna

Při reflexi své sezóny a pohledu do budoucna Kane zdůraznil: „Sezóna byla silná, ale mé oči se upírají k dalším zápasům, zejména k náročnému venkovnímu utkání s Realem Madrid. Všichni do této soutěže jdeme a věříme, že můžeme zvítězit.“

Kane, který do Bayernu přišel s touhou po trofejích poté, co ve Spurs žádnou nezískal, hovořil o svých touhách vyhrát Ligu mistrů. „Jsem v Bayernu na dlouhou dobu, ne jen na jednu sezonu. Od začátku jsme usilovali o trofeje, a i když jsme bojovali v Bundeslize a domácím poháru, Liga mistrů je stále naším největším cílem,“ prohlásil.

Kde se Harry Kane připravoval na penaltu v semifinále Ligy mistrů?
Kane řekl, že při penaltě byl plně ve své zóně a Bellinghamova snaha ho rozptýlit ho neovlivnila.
100%
Kane uvedl, že si Bellinghamových slov během přípravy na penaltu nevšímal, protože byl plně soustředěný.
0%
Voted: 1