Útočník Bayernu Mnichov Harry Kane v projevu syrových emocí nedokázal skrýt svou reakci na promarněnou gólovou příležitost během druhého poločasu semifinálového zápasu Ligy mistrů proti Realu Madrid (1:2).

Frustrace a zklamání byly evidentní, když Kane zápasil s uvědoměním si klíčového okamžiku, který utekl. Navzdory neúspěchu zůstává jeho odhodlání a nasazení neochvějné, protože nadále usiluje o úspěch na hřišti.

Emocionálně promarněná příležitost Harryho Kanea v semifinále Ligy mistrů

V 76. minutě zápasu dostal Harry Kane přihrávku od Jamala Musialy na levou stranu pokutového území a vystřelil na bližší roh, ale míč dopadl na vnější stranu sítě. Vysílané záběry zachytily viditelné emoce Angličana.

Stojí za zmínku, že devět minut po tomto incidentu hlavní trenér Bayernu Mnichov Thomas Tuchel nahradil Kanea dalším útočníkem, Ericem Maximem Choupo-Motingem. O tři minuty později Real Madrid vyrovnal gólem Casemira po chybě brankáře Bayernu Mnichov Manuela Neuera.

Emocionálně promarněná příležitost Harryho Kanea

Pro připomenutí, 8. května, ve druhém zápase semifinále Ligy mistrů, porazil Real Madrid Bayern Mnichov (2:1). Tímto vítězstvím (celkem 4:3) si madridští zajistili postup do finále turnaje, kde se střetnou s Borussií Dortmund. Rozhodující zápas turnaje se odehraje 1. června na stadionu Wembley v Londýně.

Jak se podle vás cítil Harry Kane poté, co promarnil příležitost skórovat v semifinálovém utkání Ligy mistrů proti Realu Madrid?
Frustrovaný a zklamaný.
100%
Odhodlání se odrazit.
0%
Voted: 1